Hakkımızda

1994 Yılında kurulmuş olan şirketimiz mekanik tesisat konusunda faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar çok sayıda kamu ve özel kuruluşlara ait binaların kazan dairesi ve komple ısıtma tesisatının yapımını gerçekleştirmiştir. Ayrıca ilimizdeki çeşitli sanayi kuruluşlarının Yapımı özel ihtisas gerektiren büyük kapasiteli buhar kazanlarının montaj ve devreye alma işlemleri gerçekleştirilmiştir. Şirketimiz 1994 yılından beri Alarko firmasının bayiliğini yürütmektedir.

İlimize doğalgazın geldiği 2006 yılında Yerel doğalgaz dağıtım firması Sürmeligazdan doğalgaz tesisatı yapımı konusunda yeterlilik belgemiz mevcuttur. Yapılacak işlerin planlanması için büromuzda gerekli bilgisayar donanımları ve Mühendislik çizim programlarını kullanan teknik kadromuz mevcuttur. Kaliteli bir tesisat yapımı için gerekli olan tüm alet, ekipman, araç ve gereçlere sahibiz. Yılların verdiği bilgi birikimi ile güçlü bir kadromuz mevcuttur. Halen kadromuzda; 2 adet Mühendis, 2 adet elektrik teknisyeni, 4 adet sertifikalı kaynakçı ustası olmak üzere toplam 17 adet sigortalı personelimiz bulunmaktadır.

İşyeri olarak Ankara Cad. Adnan Menderes Bulvarı no: 80/A da mülkiyeti kendine ait olan 200 m2 lik Mağazamızda sürdürmektedir. Mağazamızın önünden E23 karayolu geçmektedir. 2010 yılı sonunda faaliyet alanımızı genişleterek inşaat ve hırdavat malzemeleri satışına başlamış bulunuyoruz. Böylece bizi tercih eden müşterilerimize daha geniş ürün çeşiti ile hizmet verme imkanına kavuşmuş bulunuyoruz.